Geleneğin yenilikle buluşması

Fontana atölyeleri, şirketin baştan sona tüm üretim hattını denetlemesine ve gerçek anlamda “İtalya’da Üretilmiş” veya daha da iyisi gerçek “%100” ürünü garanti etmesine olanak tanıyan lazer kesim, bükme ve dijital işleme için en son teknolojiyle donatılmıştır. Made in Fontana” ürünü!
Campo’daki San Lorenzo’daki üretim tesisi, gerçek işçiliğin en son teknolojiyle birleştirildiği, geleneksel zanaatkarların özgün bir merkezidir.

Zanaatkarlarımızın becerileri, Fontana adını dünya çapında beğeni toplayan ve aynı zamanda nesiller boyu profesyonel çelik işçileri yetiştiren gerçek bir endüstriyel uzmanlık okulunu temsil eden bir isim haline getirdi.

Bozulmamış Marche bölgesinin kalbinde yer alan iki üretim birimi, 5.500 metrekare kapalı alandan oluşmakta ve her yıl binlerce titizlikle hazırlanmış soba ve fırın üretmektedir.

Bugün Fontana

Fontana bugün %100 İtalya’da üretilen odun ateşlemeli fırınların lider üreticisidir ve yetmiş yılı aşkın geçmişinde edindiği kapsamlı deneyim ve profesyonel yaklaşımdan yararlanarak yenilikçi teknolojiyi güvenilir, eskimeyen bir yaklaşımla birleştiren son teknoloji sobalar ve fırınlar üretmektedir. ürün.
Dünya çapında kırktan fazla ülkeye, şirketin küresel pazarlarda sürekli varlığını sürdürmesine olanak tanıyan uzman distribütör ve bayilerden oluşan bir ağ tarafından hizmet verilmektedir.

Ancak Fontana’nın hikayesi burada bitmiyor. Zamanla şirket ilgi alanlarını çeşitlendirerek gerçek bir grup haline geldi ve özellikle fırınlarla aynı yapım ilkelerini kullanan, aynı standartlara bağlı kalarak “Fontana” tarzında inşa edilen sobaların yapımına adanmış Kalor bölümünü ekledi. mükemmellik ve kalite.
Böylece Fontana grubu, ateşi seven, onun değerini ve geleneğini takdir eden insanlar için hazırladığı kreasyonlarını evlerinize taşıyor.

Fontana bugün neyi temsil ediyor? Her yıl binlerce fırın ve soba üretiliyor ve kırktan fazla ülkeye gönderiliyor. Fontana’nın tüm yemek tutkunlarının ve evlerini yenilenebilir enerjiyle şık bir şekilde ısıtmak isteyen herkesin hayalini kurduğu yerler.